Tentokrát jen mimořádně krátký příspěvek. Fotografie, jejíž symbolika se nám ještě bude vracet. Německá kancléřka Angela Merkel se při summitu G-20 setkala s tureckým prezidentem Erdoğanem. A takto vypadala místnost, ve které spolu hovořili.
Angela Merkel a Recep Tayyip Erdoğan

Angela Merkel a Recep Tayyip Erdoğan

Tu německou vlajku by jeden skoro přehlédl, co? Takhle si setkání dvou představitelů suverénních států představuje jen málokdo. Působí to spíš dojmem, že guvernérka periferní provincie přijela ke svému šéfovi na kobereček. Už si toho kriticky všímá i německý tisk, který dřív takové věci nerozebíral.
PS Jelikož jde o krátký a improvizovaný příspěvek, nenajdete zde bohužel hudební epilog. Příště!

P.S. Tento web funguje bez všelijakých vyskakovacích reklam, placené propagace apod. Důvody jsou mnohé, ale snaha o nezávislost na velkých hráčích je jedním z těch nejpodstatnějších. Až příliš mnoho lidí spoléhá na Facebook a pak se diví.

Zdejším základním principem je dobrovolná podpora od čtenářů. Nejjednodušším způsobem, jak tento blog můžete, milí čtenáři, podpořit, je přispět na Knihovní fond nebo koupit si knihy od jeho autora. Z tiskárny právě dorazily Zapomenuté příběhy 5 a sbírka textů “To nejlepší z blogu 2015-2020“.

Můžete si pořídit také Zapomenuté příběhy, Zapomenuté příběhy 2 či Zapomenuté příběhy 3 a Zapomenuté příběhy 4 pro sebe, pro někoho jiného. Nebo USB disky s nahranými audioknihami či sbírku dystopických povídek Krvavé levandule

Pro lidi v karanténě nyní platí slevový kód darekdokaranteny, můžete jej využít i jako dárek pro někoho jiného, kdo dostal karanténu nařízenou. Je to sleva 30 % na všechno, včetně sad knih.

A pokud jsi sem, milý čtenáři, dorazil z Facebooku nebo Twitteru, zvaž registraci k odběru novinek e-mailem. Opravdu a vážně, však vidíš ten vývoj.