… tak ještě jednou.

Vážení a milí, rozesílal jsem vám před chvílí pozvánku ke sledování večerní debaty s Ondřejem Tesárkem. Ačkoliv v náhledu vypadala zcela dobře a odkaz na video se tam zobrazoval, dorazila vám vesměs bez něj.

Nevím, co se přesně stalo, ale možná je to problém e-mailového pluginu, kterému pracovně říkám “Hanumanova pomsta”, protože už mi přidělal hodně práce.

Takže, vysílat se bude zde:

Teď už to doufám vidíte…

Nashledanou ve 20.00!


P.S. Tento web funguje bez všelijakých vyskakovacích reklam, placené propagace apod. Důvody jsou mnohé, ale snaha o nezávislost na velkých hráčích je jedním z těch nejpodstatnějších. Až příliš mnoho lidí spoléhá na Facebook a pak se diví.

Zdejším základním principem je dobrovolná podpora od čtenářů. Nejjednodušším způsobem, jak tento blog můžete, milí čtenáři, podpořit, je přispět na Knihovní fond nebo koupit si knihy od jeho autora. Aktuálně jsou v předprodeji Zapomenuté příběhy 5.

Můžete si pořídit také Zapomenuté příběhy, Zapomenuté příběhy 2 či Zapomenuté příběhy 3 a Zapomenuté příběhy 4 pro sebe, pro někoho jiného. Nebo USB disky s nahranými audioknihami či sbírku dystopických povídek Krvavé levandule

Pro lidi v karanténě nyní platí slevový kód darekdokaranteny, můžete jej využít i jako dárek pro někoho jiného, kdo dostal karanténu nařízenou. Je to sleva 30 % na všechno, včetně sad knih.

A pokud jsi sem, milý čtenáři, dorazil z Facebooku nebo Twitteru, zvaž registraci k odběru novinek e-mailem. Opravdu a vážně, však vidíš ten vývoj.