Časový plán zatím dodržujeme, 25. březen vypadá slibně.

Hlášení pro čtenáře: Zapomenuté příběhy 3 už jsou vysázeny. Šlo to rychleji, než jsem čekal. Pan sazeč se totiž nachází v Myanmaru (zrovna mi psal, že se šel podívat na tuhle neuvěřitelnou pagodu), takže všechno se musí řešit po e-mailu a napříč několika časovými pásmy. Naštěstí to vypadá, že žádné zádrhele nenastaly. Teď už jenom dohledáváme různé drobné překlepy a jiné “hnidy”.

Předprodej knihy stále běží, zatím je předobjednáno 658 knih, takže máte šanci, že se právě na vás dostane výtisk s pořadovým číslem 666 (šťastnému výherci to oznámím e-mailem 🙂

Jinak pozoruji, že začíná být trochu problém sehnat některé papírenské zboží. Nevím, zda to souvisí s čínskou situací, ale raději jsem se tu poněkud předzásobil obálkami apod., aby pak nebyl problém s rozesíláním.

Současný plán je ten, že 4. března půjde kniha do tiskárny a 25. března by měla být na světě. Zatím se zdá, že nikde nenabíráme zpoždění.

Mám pro vás ještě jedno překvapení. Brzy – a tím myslím ještě před ZP3 – vyjde audiokniha “Krvavých levandulí”. Tentokrát vznikla ve studiu v Ostravě. Ke stažení a poslechu na internetu bude opět zadarmo.

Jestli ale lisovat i fyzická CDčka – no, toť otázka! Zatím nevím, ona by z nich taky mohla být “černá díra v červených číslech”. Co o tom soudíte?

Diskusní fórum ke Zapomenutým příběhům 3 najdete zde.


Hudební epilog