Informace pro případ, že se chystáte nakupovat na e-shopu.

Vážení a milí čtenáři, blíží se Vánoce a někteří se ptáte, jak je to s doručovacími termíny knih z e-shopu. Vypadá to asi takto:

  • Česká pošta je schopna doručit před Štědrým dnem zásilky podané do pátku 18.12.2020. V ten pátek určitě pojedu na depo, takže pokud chcete zásilku poštou a stihnete to do pátku v 18.00, tak by vše mělo klapnout. Osmnáctého v osmnáct, to se dobře pamatuje.
  • Zásilkovna přísahá, že včas doručí všechny balíčky, které dostane do ruky nepozději v pondělí 21.12.2020. Jenom je nutné se ujistit, že příslušné výdejní místo bude mít otevřeno i 23.12. V pondělí večer pojedu určitě na depo, takže pokud budete shánět dárky ještě o nadcházejícím víkendu, je to nejlepší možná varianta doručení. Jenom se opravdu ujistěte, že to Vámi vybrané výdejní místo má otevřeno i ve středu.
  • PPL neuvádí konkrétní termín, ale obecně teď mívají 2-3 dny zpoždění. To znamená, že pátek 18.12. by měl být ještě jistý a pondělí 21.12. je tak trochu sázka do loterie, ale ještě reálná. Na pátek mám každopádně objednaný svoz zásilek.

Jinak – všech knih je dostatek, jediné, co začíná pomalu docházet, jsou USB disky. U těch jsem zpočátku nevěděl, jaký o ně bude zájem, tak jsem radši objednal první sérii menší.

(V lednu by měla být audiokniha Zapomenutých příběhů 3, takže další série už ji bude mít nahranou.)

Také upozorňuji na možnost využít dárkové balení za 55 Kč navíc, ať už s věnováním či bez. Může se v tom spěchu hodit. Zásob ozdobného papíru je tu dost 🙂


Hudební epilog

Ono už je to 21 let, ach jaj.