Informace pro případ, že se chystáte nakupovat na e-shopu.

Vážení a milí čtenáři, blíží se Vánoce a někteří se ptáte, jak je to s doručovacími termíny knih z e-shopu. Vypadá to asi takto:

  • Česká pošta je schopna doručit před Štědrým dnem zásilky podané do pátku 18.12.2020. V ten pátek určitě pojedu na depo, takže pokud chcete zásilku poštou a stihnete to do pátku v 18.00, tak by vše mělo klapnout. Osmnáctého v osmnáct, to se dobře pamatuje.
  • Zásilkovna přísahá, že včas doručí všechny balíčky, které dostane do ruky nepozději v pondělí 21.12.2020. Jenom je nutné se ujistit, že příslušné výdejní místo bude mít otevřeno i 23.12. V pondělí večer pojedu určitě na depo, takže pokud budete shánět dárky ještě o nadcházejícím víkendu, je to nejlepší možná varianta doručení. Jenom se opravdu ujistěte, že to Vámi vybrané výdejní místo má otevřeno i ve středu.
  • PPL neuvádí konkrétní termín, ale obecně teď mívají 2-3 dny zpoždění. To znamená, že pátek 18.12. by měl být ještě jistý a pondělí 21.12. je tak trochu sázka do loterie, ale ještě reálná. Na pátek mám každopádně objednaný svoz zásilek.

Jinak – všech knih je dostatek, jediné, co začíná pomalu docházet, jsou USB disky. U těch jsem zpočátku nevěděl, jaký o ně bude zájem, tak jsem radši objednal první sérii menší.

(V lednu by měla být audiokniha Zapomenutých příběhů 3, takže další série už ji bude mít nahranou.)

Také upozorňuji na možnost využít dárkové balení za 55 Kč navíc, ať už s věnováním či bez. Může se v tom spěchu hodit. Zásob ozdobného papíru je tu dost 🙂


Hudební epilog

Ono už je to 21 let, ach jaj.

P.S. Tento web funguje bez všelijakých vyskakovacích reklam, placené propagace apod. Důvody jsou mnohé, ale snaha o nezávislost na velkých hráčích je jedním z těch nejpodstatnějších. Až příliš mnoho lidí spoléhá na Facebook a pak se diví.

Zdejším základním principem je dobrovolná podpora od čtenářů. Nejjednodušším způsobem, jak tento blog můžete, milí čtenáři, podpořit, je přispět na Knihovní fond nebo koupit si knihy od jeho autora. Z tiskárny právě dorazily Zapomenuté příběhy 5 a sbírka textů “To nejlepší z blogu 2015-2020“.

Můžete si pořídit také Zapomenuté příběhy, Zapomenuté příběhy 2 či Zapomenuté příběhy 3 a Zapomenuté příběhy 4 pro sebe, pro někoho jiného. Nebo sbírku dystopických povídek Krvavé levandule… K dispozici jsou už také znovu USB disky s nahranými audioknihami.

A pokud jsi sem, milý čtenáři, dorazil z Facebooku nebo Twitteru, zvaž registraci k odběru novinek e-mailem. Opravdu a vážně, však vidíš ten vývoj.