Všeobecné

Tento blog je založen na softwarové platformě WordPress, která používá ke svému provozu cookies. Cookies jsou používány anonymně a nejsou párovány s osobními údaji uživatelů.

Zpracovatelem vašich osobních údajů jsem já, čili Marian Kechlibar, Červená skála 331, 250 68 Husinec-Řež.

(Chcete-li mi poslat pohlednici z cest, máte můj vřelý souhlas s užitím této adresy.)

Služba „Odebírání nových příspěvků“

V rámci této služby zpracovávám jméno a e-mailovou adresu zájemce o odebírání nových příspěvků. Zájemce musí vždy potvrdit svůj zájem o odebírání příspěvků pomocí potvrzovacího odkazu (double opt-in). Tyto údaje slouží výhradně k zasílání automaticky generovaných e-mailů o nových příspěvcích na blogu. Budou uchovávány maximálně 5 let od posledního souhlasu. Před uplynutím pětiletého výročí registrace budete kontaktováni s dotazem na prodloužení.

Žádné z těchto údajů nejsou sdíleny s třetími osobami. Databáze jmen a e-mailových adres je uložena na šifrovaném disku s dostatečnou úrovní zabezpečení.

Souhlas ke zpracování údajů máte právo kdykoliv odvolat, a to zasláním e-mailu s předmětem nebo textem ODHLÁSIT na adresu admin@kechlibar.net. Stačí tímto způsobem odpovědět na libovolný informační e-mail, který jste dostali. V takovém případě veškeré údaje o vás ihned po přečtení e-mailu nevratně smažu.

Stejně tak máte právo nechat aktualizovat či opravit údaje, které jste vložili. V takovém případě zašlete opět e-mail na adresu admin@kechlibar.net s popisem toho, co chcete změnit.